3. rozdíl skóre
  4. větší počet vstřelených branek
  5. los (případně penaltový rozstřel, dohodnou-li se na tom obě družstva)
  • všechna utkání turnaje se hrají dle mezinárodně platných pravidel futsalu pro nevidomé vydaných organizací IBSA pro roky 2013 až 2017
  • jedinou výjimkou je hrací doba utkání, která je stanovena na 2 x 20 minut, přičemž čas se zastavuje pouze v případě zranění hráče na hrací ploše či při oddechovém času
  • každé utkání začíná přesně dle daného harmonogramu, na přestávku je vyhrazeno maximálně 10 minut. Po ukončení utkání se mohou ihned rozcvičovat aktéři následujícího zápasu